Kelebeğin gerçekten etkilediği yerdesiniz...

MetaDyna Hakkında

Şirketimiz Hakında: MetaDyna Mühendislik, Prof. Dr. Abdullah Seçgin tarafından KOSGEB desteğiyle İzmir'de kurulmuştur. Şirket, akustik ve titreşim sorunları yaşayan otomotiv, havacılık, beyaz eşya, makine sanayi, bina, askeri savunma vb. geniş mühendislik alanlarında mühendislik Ar-Ge ve üretim hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Logomuz Hakkında:  Kaos dinamiğinde Kelebek Etkisi olarak ifade edilen, «çok küçük değişimlerin büyük sonuçlar doğurabileceği» teması ile meta davranış temsil edilmektedir.  Altın renkli kaos dinamiği tavrı kelebeğin üzerine taçlandırılarak meta hücrelerin davranışı ve şirketin kaotik problemlere dahi çözümler getirebileceği simgelenmektedir.  Altın rengi ile bilgelik, uzmanlık ve karşılığı olan değer vurgulanmaktadır.

Sloganımız: «Break the Rules, Rule the Engineering» (Kuralları yık, Mühendisliği yönet..) Metamalzemelerin kütle-frekans kurallarına uymayarak başka bir fiziksel davranış göstermesi literalize edilmiştir.  Ayrıca «rule» kelimesinin isim formunun kurallar, fiil formunun yönetmek anlamına gelmesi ile dilde akışkanlık sağlanmıştır.